PLASTOMETR KARG - Oferta nr63125 - Oferteo.pl
 

PLASTOMETR KARG


Cena do uzgodnienia

Plastometry KARG

Oferujemy wysokiej jakości plastometry produkcji niemieckiej firmy KARG

Plastometr „Melt-FloW basic” służy do pomiaru wartości współczynnika płynięcia masy MFR w g/10 min. zgodnie z DIN EN ISO 1133, ASTM D 1238 i BS 2782 Metoda A oraz podobnymi normami.
Wyróżnić można następujące cechy „ Melt-FloW basic” : – mocny i odporny model dla obciążeń do 21,6 kg – ergonomiczny i nowoczesny design – dokładna i stabilna kontrola temperatury – zakres temperatury do +400° C (opcja na życzenie: do +450°C) – zamontowane urządzenie odcinające wypływające tworzywo – sterowany mikroprocesorowo regulator temperatury PID – szerokie wyposażenie, takie jak zmotoryzowany podnośnik odważników, itd. – opcja dodatkowa: pokrycie z gazu obojętnego
Plastometr „MeltFloW @on” służy do pomiaru wartości współczynnika płynięcia masy MFR w g/10 min., jak również współczynnika płynięcia objętości MVR w cm³/10 min. zgodnie z DIN EN ISO 1133, ASTM D 1238 i BS2782 Metoda A+B i podobnymi normami.
Wyróżnić można następujące cechy „ MeltFloW @on” : – modułowy plastometr, tzn. rozmaite opcje: takie jak automatyczne urządzenie odcinające, jak również zmotoryzowany podnośnik odważników, mogą bezproblemowo i każdorazowo zostać dodane do urządzenia – wysoce dokładny, liniowy przetwornik przemieszczenia (50 wartości zmierzonych) – przejrzyste i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie Windows k-BASE: do sterowania urządzeniem i analizy danych, zawierające funkcje referencyjne, statystyczne i filtrujące – opcja dodatkowa: pokrycie z gazu obojętnegoZAPRASZAMY DO ZAPYTAŃ!

Polska
KARG
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2607